Background

Platba složenek, úhrada faktur, vklad hotovosti

Jak služba funguje?

1. Předejte obsluze na pokladně Trefa složenku k úhradě. Pokud chcete hradit fakturu, vložit hotovost na účet vyplňte prosím formulář Platební příkaz, který je k dispozici na pokladně. Můžete hradit částky až do výše 10 000 Kč.

2. Obsluha na pokladně Trefa zadá údaje z dokladu k úhradě nebo složenky do pokladny a vytiskne potvrzení s platebními údaji, které zkontrolujete a podepíšete.

3. Uhradíte stanovenou částku. Můžete použít hotovost s poplatkem 20 Kč.

4. Obsluha vám na závěr předá potvrzení o provedení platby, které si ponecháte. Uhrazená složenka nebo platební příkaz zůstanou v pokladně. 

Gastro Pass CARD - elektronické stravenky SODEXO

 

Ve supermarketech Trefa nyní můžete platit také prostřednictvím Gastro Pass CARD. Jde o elektronickou verzi papírových stravenek vydaných Sodexo, a.s. Je to privátní karta, která je určena rovněž pouze k nákupu jídel a potravin. Denní kumulativní limit je maximálně 500,- Kč. Více informací najdete u svého zaměstnavatele.

Služby na pokladnách

Platební karty

V supermarketech Trefa přijímáme všechny typy platebních karet, které jsou platné v České republice. Všechny pokladny v našich supermarketech jsou vybaveny platebními terminály, na kterých mohou zákazníci zaplatit bankovními kartami VISA, VISA Elektron, Mastercard a Maestro. Loga akceptovaných karet jsou vždy uvedena u vstupu do supermarketu.

    

Stravenky

V supermarketech Trefa přijímáme tyto druhy stravenek: Chéque Déjeuner, Cadhoc, Šek Servis, Edenred, Gastro Pass, Dárkový Pass, Bonus Pass, Ticket Service, Ticket Compliments.  Na jeden nákup může zákazník využít až 5 ks stravenek. Stravenky lze využít pouze k platbě potravinářského zboží (vyloučeny jsou tabákové výrobky a alkohol). Na stravenky nevracíme. Od května 2010 se při platbě stravenkami hodnota nákupu nepřipisuje na zákaznické konto. 

 

 

 


 


Dárkové karty

Využijte dárkovou kartu na nákup v supermarketech Trefa. Hodnota karty je od 100 do 1000 Kč s platností 12 měsíců. Dárkovou kartu nakoupíte na pokladně vaší Trefy, kde získáte i více informací.


Cashback

- v prodejně si vyberte zboží v hodnotě nejméně 300 Kč

- za svůj nákup zaplaťte platební kartou vydanou v ČR

- při platbě požádejte o výběr hotovosti a pokladní vám vyplatí zvolenou částku

- nejmenší možný výběr činí 100 Kč, nejvyšší pak 1500 Kč a obnos musí být dělitelný stovkou

Dobíjení kreditu mobilních telefonů

U nás si můžete snadno a rychle dobít kredit svého mobilního telefonu. Poskytujeme dobíjení kreditu všech tří mobilních operátorů - O2, T-Mobile a Vodafone.

 

Copyright © 2010/2012 All rights reserved. www.trefasupermarket.cz